newssmartfonytablety

Android 4.0 w paczce Premium Suit dla Samsung Galaxy Note


Samsung ma wypuścić dopiero w drugim kwartale tego roku łatkę Premium Suit, aktualizującą OS „tabletofonu” Galaxy Note do najnowszego tworu Google – Androida 4.0.

Nie tak dawno byliśmy już wprawdzie świadkiem update’u oprogramowania „smartabletu” (te nazwy są cudowne) GN, ale, co głęboko rozczarowało jego właścicieli, nie zawierał on w sobie najważniejszego: smakowitego, świeżutkiego kawałka Ice Cream Sandwich. Stało się tak, ponieważ data debiutu najnowszego z Androidów w Galaxy Note została przesunięta przez Koreańczyków,  gdzieś w odmęty drugiego kwartału tego roku.

Dwa dni temu zaś, Samsung zaprezentował filmik ujawniający kształt i pełną zawartość planowanej, już drugiej w tym roku aktualizacji dla GN.

Premium Suit, jak nazwano paczkę, zawierać będzie m.in.:  aplikacje stworzone specjalnie z myślą o jak najdogodniejszej współpracy z rysikiem S Pen, kilka usprawnień w odtwarzaniu przez „tabletofon” najrozmaitszych multimediów, a także 30 nowych leveli Danger Zone w grze Angry Birds. No i, co oczywiste, najnowszy OS Google – Android 4.0, Ice Cream Sandwich.

Pozostało nam już tylko czekać na oficjalny komunikat Samsunga dotyczący konkretnej daty ukazania się Premium Suit w sieci. Być może nastąpi to już w kwietniu.

[androidandme]

podobne treści