grynews

Premiera PC-towej wersja Assasin’s Creeda przesunięta?

Premiery PC-owych wersji Assasin’s Creeda jakoś nigdy nie mogły uniknąć zawirowań. Dotychczas było ich trzy i żadna z nich nie została wypuszczona na rynek w obiecanym (tym samym co ich konsolowe odpowiedniczki) terminie. Najbliżej było bodaj Revelations, które wylądowało na komputerach osobistych dwa tygodnie po tym jak gra trafiła na Xboxa 360 i PlayStation 3. Wiele wskazuje na to, że taki sam los spotka kolejną odsłonę gry – Assasin’s Creed III.

Choć Ubisoft oświadczył w rozmowie z portalem Eurogamer, że data premiery PC-towej wersji Assasin’s Creeda 3 nie była wcześniej podawana i dopiero „zostanie ogłoszona”, to jednak zdawało się, że wszystkie wersje gry ukażą się na wirtualnych półkach tego samego dnia – 31 października 2012. Jak donosi Eurogamer (bazując na zdjęciach pudełka, które wyciekło do sieci) gra zadebiutuje w Europie nieomal miesiąc później – 23 listopada (w Stanach 3 dni wcześniej).

Ubisoft odmówił ustosunkowania się do powyższych „plotek i spekulacji”, ale znając francuskiego dewelopera – na jednej obsuwie może się wcale nie skończyć. Poniżej zdjęcie wspomnianego pudełka.

[Eurogamer]

podobne treści