smartfony

Premiera OnePlus 3 odbędzie się 14 czerwca?

Od jakiegoś czasu powtarzają się plotki o rychłej premierze OnePlus 3. Wygląda na to, że najprawdopodobniej zostanie on zaprezentowany 14 czerwca.

To, że OnePlus przygotowuje następcę swoich wcześniejszych smartphone’ów jest pewne – po pierwsze jest to logiczny krok, a ponadto urządzenie pojawiło się już w bazach popularnych benchmarków, a w sieci znaleźć można też inne przecieki na temat jego specyfikacji technicznej. Nie jest jednak znana data jego premiery, choć pojawiały się już głosy, że odbędzie się ona w połowie, lub pod koniec maja. Najprawdopodobniej jednak nastąpi to 14 czerwca – data ta została podana na czacie OnePlus Live.

Jeśli wierzyć wcześniejszym przeciekom, OnePlus 3 ma mieć ekran AMOLED o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820, 4 lub 6 GB pamięci RAM oraz 32 lub 64 GB miejsca na dane. Smartphone wyposażony będzie ponadto w przednią kamerę 8 megapikseli, główny aparat z matrycą 16 megapikseli, skaner linii papilarnych, akumulator o pojemności 3000 mAh, złącze USB Type-C oraz oczywiście Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth, GPS i modem LTE. Urządzenie ma obsługiwać też NFC oraz dwie karty SIM. OnePlus 3 będzie działało pod kontrolą systemu Oxygen OS 3.0, który oparty jest na Androidzie 6.0 Marshmallow.

Zdjęcie: Flickr/opopododo

podobne treści