film

Premiera Naznaczonego 3 przesunięta

Fanom serii przyjdzie poczekać trochę dłużej na reżyserski debiut Leigh Whannella. Naznaczony 3, kontynuacja filmu z 2010, który zebrał całkiem przyzwoite recenzje została przesunięta. Początkowo produkcja miała zadebiutować w kinach na całym świecie 29 maja 2015, jednak Focus Features postanowiło, że potrzebują więcej czasu, by dopracować projekt. Nową datą premiery Insidious: Chapter 3 jest 5 czerwca, tydzień po pierwotnie planowanej premierze.

Wydarzenia opisane w Rozdziale 3 dzieją się przed tymi, które miały miejsce w dwóch poprzednich częściach filmu, kiedy to nawiedzana była rodzina Lambertów. Najnowsza produkcja będzie opowiadała o tym, jak utalentowane medium, Ellise Rainier, niechętnie zgadza się na prośbę pewnej nastolatki, by użyć swoich umiejętności w celu skontaktowania się ze zmarłymi.

W kontynuacji horroru z 2010 roku wystąpią Ele Keats (PodrywaczThe Good Humor Man), Dermont Mulroney (PrzetwanieZodiak), Stefanie Scott (Sex StoryNie-przyjaciele), Lin Shaye (Cinderella Story,Lost Time), Leigh Whannell (Matrix ReaktywacjaPiła III), Angus Sampson (KokodaGdy zapada zmrok), Steve Coulter (Igrzyska śmierciObecność) oraz Hayley Kioko (Błękitna laguna: Przebudzenie,Scooby-Doo! Klątwa potwora z głębin jeziora). Współtwórca serii Naznaczony, Leigh Whannell, wyreżyseruje trzecią część.

podobne treści