news

Premiera Fify 12 już dzisiaj

Wszyscy Czytelnicy Gizmodo, którzy uważają wczorajszy wynik meczu Legii Warszawa z Hapoelem Tel Awiw za niesprawiedliwy, będą mogli go już dzisiaj poprawić z padem w ręku w najnowszej produkcji Electronic Arts – FIFA 12.

Długo wyczekiwaną kolejną odsłonę serii FIFA firmy Electronic Arts mogliśmy poznać już wcześniej z kilku stron. Zobaczyliśmy, jak wyglądają: nowy tryb kariery i lista wykonawców ścieżki dźwiękowej, ciekawe zwiastuny oraz różnice (których nie ma) pomiędzy wersjami gry na konsole PlayStation 3, Xboxa 360 i pecety. Teraz przyszła pora na danie główne.

W FIFA12 mecze przypominają prawdziwe spotkania relacjonowane w telewizji. O właściwą oprawę widowiska dba duet najpopularniejszych komentatorów sportowych w Polsce – niezawodni Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz. „Twarzą” FIFA12 w Polsce został kapitan Reprezentacji Polski – Kuba Błaszczykowski.

podobne treści

 • stefandr

  dlaczego nie ma [Artykuł sponsorowany] albo [reklama] w tytule?

 • Anonim

  @ stefandr: Bo nikt nam za to nie zapłacił niestety…

 • tnovak92

  nie ma licencji dla T Moblie Ekstraklasy…

 • seruch

  to z was też lamuski które nie wiedzą, że prawdziwi fani futbolu grają jak co roku w PESa?

 • 1.patryk.4

  Ja mam fifa 12 na ps3 już od 29 :) Gra jest fenomenalna, aczkolwiek nowy sposób obrony jest strasznie trudny, a z racji, że jestem raczej laikowym graczem i gram dla rozluźnienia wieczorkiem pare meczy online, to z pewnością uprzykrza mi to trochę życie :D