film

Prawnik w czasie dnia, superbohater nocami. Zapowiedź serialowego Daredevila

Marvel jakiś czas temu zawędrował na ekrany telewizora i do tej pory wszystko, co powstało – Agents of S.H.I.E.L.DAgent Carter – stało się co najmniej umiarkowanym hitem. Po tworzonym przez Netflix serialu Daredevil można spodziewać się jeszcze więcej, właśnie z powodu tego, że, w przeciwieństwie do produkcji opowiadających o tajnych agencjach specjalnych, opowieść o Matcie Murdocku przygotowywana jest przez odpowiedzialnych za hitowe Orange is the New BlackHouse of Cards twórców. Zapowiedź jednego z czterech seriali, nad którymi wspólnie pracują Marvel i Netflix do zobaczenia poniżej:

 

Daredevil opowiada historię Matta Murdocka, niewidomego prawnika, którego pozostałe zmysły są niesamowicie wyostrzone. To pomaga mu zwalczać przestępców szalejących na ulicach Nowego Jorku.

Główna, tytułowa rola przypadła Charliemu Coxowi (Teoria wszystkiego, serial Zakazane imperium), a obok niego w produkcji wystąpią także Deborah Ann Woll (Paragraf 44, serial Czysta krew), Elden Henson (Efekt motyla, Cast Away. Poza światem), Rosario Dawson (Trans, Siedem dusz), Vincent D’Onofrio (Full Metal Jacket, Faceci w czerni), Ayelet Zurer (Anioły i demony, Monachium), Bob Gunton (Skazani na Shawshank, Operacja Argo), Toby Leonard Moore (John Wick, Taxi 4) oraz Vondie Curtis-Hall (Romeo i Julia, Szklana pułapka 2). Serial będzie dostępny, niestety podobnie, jak w przypadku pozostałych produkcji Netflix, tylko na tej platformie. Wszystkie 13 odcinków zadebiutuje 10 kwietnia. 

podobne treści