internetnews

Prawie wygrał konkurs piękności

Kanon piękna zmienia się cały czas! Świadczy o tym wygrana Rolanda Bruce ‚a w konkursie na nową modelkę/modela brytyjskiej marki Next. Mężczyzna, któremu daleko od wymiarów modela, dostał się do finału z największą liczbą głosów. Dotakiego wyniku przyczynili się do niej oczywiście Internauci-żartownisie.

Gdy 24-letni Bruce wziął udział w konkursie, nie spodziewał się zainteresowania. To Internauci dostrzegli profil rudego młodzieńca i poprowadzili kampanię na jego rzecz, ponieważ uznali to za zabawne. Na Rolanda z Belfastu oddano 66 tysięcy głosów, co sprawiło, że pozostawił w tyle aż 5 tysięcy innych uczestników. Na drugim miejscu uplasowała się piękna blondynka z… 89 głosami. Ale nie wszystko zależy od vox populi, ponieważ w rundzie finałowej decyzję podejmie jury. Zwycięzca/zwyciężczyni wygra kupony na zakupy o wartości 2 tysięcy funtów, sesję zdjęciową oraz kontrakt z agencją modelek.

Czy krągły mężczyzna zostanie teraz top modelem? Nie, Roland ogłosił właśnie, że postanowił wycofać się z konkursu. Miał po prostu dość złośliwych, a czasem naprawdę obelżywych komentarzy na temat swojego wyglądu. Na swoim koncie na Facebooku napisał:

Dziękuję za słowa wsparcia, ale nie zmienię zdania. Mógłbym się rozwodzić nad przyczynami, ale wystarczy powiedzieć, że nie była to dla mnie prosta decyzja. Pewną dozę zniewag jestem w stanie znieść, ale gdy ludzie zaczęli dzwonić do mnie do domu i pisać maile do mojego szefa zrozumiałem, że sprawy poszły za daleko.

Najwyraźniej w Internecie tak samo łatwo popaść w niełaskę, jak zostać gwiazdą. [The Sun, Daily What]

podobne treści

  • kox

    Obrzydliwośc….

  • bf630

    kox, nie rozumiesz artykułu to wy*dalaj na demotywatory

  • kox

    [email protected] Trudno Misiu go nie zrozumieć. To raczej Ty nie rozumiesz mnie:-). A brzydkie słowa to do mamusi jeśli jesteś tak wychowany. Pozdrawiam.