smartfonyWiadomość główna

Pracownicy sklepów Apple będą naprawiać mapy?

Mapy Apple jakie są, każdy widział i nie ma większego sensu dłużej się nad tym rozwodzić. Problem w tym, że teraz wypadałoby jak najszybciej naprawić zaistniały stan rzeczy. Apple stara się więc podkupić ludzi, którzy pracowali nad mapami Google, ale to nie rozwiąże wszystkich problemów. Dlatego tytaniczny wysiłek ręcznego sprawdzania map, podejmą pracownicy sklepów Apple.

Portal Mac Rumors donosi, że wybrane sklepy Apple będą musiały poświęcić 40 roboczogodzin tygodniowo na ręczne przeglądanie map i raportowanie wszystkich napotkanych błędów.

Na razie nie wiadomo nic więcej, poza tym, że w każdym z wyznaczonych sklepów jeden z pracowników zostanie przeszkolony w zakresie tego jak przebiegać będzie operacja.

Prawda, że „genialny” pomysł? Szkoda tylko, że nikt nie wpadł na to trochę wcześniej. Apple utrzymuje sieć ponad 400 sklepów na całym świecie, w których pracuje około 40 tysięcy osób. To doskonała baza do tego, by sprawić, że mapy Apple, przynajmniej w okolicach tych sklepów, byłby by idealne. Szkoda tylko, że pomyślano o tym dopiero teraz.

[MacRumors]

podobne treści