news

Pozwól przyjaciołom wytknąć twoje wady

Internet jest miejscem, gdzie mnóstwo ludzi wyżala się na różne tematy. Teraz także twoi przyjaciele mogą anonimowo wytknąć ci twoje wady. Failin.gs pokaże ci, co jest z tobą nie tak i pomoże ci się poprawić.

Failin.gs jest portalem, który zwróci twoją uwagę na wady, które przeszkadzają innym w tobie. Dyskretnie i anonimowo zostawią oni informację na twoim profilu z opisem denerwującego zwyczaju czy zachowania. Komentarz możesz oznaczyć etykietami „wiem o tym”, „nie miałem pojęcia” i „to nieprawda!”. Na wpis możesz odpowiedzieć lub możesz go ukryć. Kochani znajomi mogą nawet popierać lub nie zgadzać się ze stwierdzeniami na twój temat.

Czy to nie przesada? Fajnie, można się dowiedzieć o irytujących rzeczach na swój temat i je zmienić, ale czy to nie jest pole do popisu dla malkontentów? Dodatkowo anonimowość komentujących… Odważycie się założyć profil i dowiedzieć się prawdy na swój temat? Czy może macie takich przyjaciół, którym nie potrzeba portalu do skrytykowania twojej osoby? [Lifehacker]

podobne treści