film

Poznajcie R.L. Stine’a dzięki nowej zapowiedzi Gęsiej skórki

Sony Pictures zaprezentowało nową zapowiedź nadchodzącej Gęsiej skórki. Oparta na twórczości Roberta Lawrence’a Stine’a produkcja trafi na ekrany kinowe w Stanach Zjednoczonych już za kilkanaście dni, a w Polsce horror komediowy z udziałem Jacka Blacka zadebiutuje w listopadzie. Reklamę zobaczyć można poniżej:

 

Jack Black wciela się w fikcyjną wersję autora serii książek, R.L. Stine’a, w którego sąsiedztwie wprowadza się nowa rodzina. Młody sąsiad, Zach, stara się zdobyć serce córki Stine’a, jednak przypadkowo budzi do życia straszydła autora, otwierając oryginalne manuskrypty.

Obok Jacka Blacka (Szkoła rockaTenacious D: Kostka Przeznaczenia), w produkcji zagrają Dylan Minnette (Labirynt, serial Przebudzenie), Amy Ryan (Green ZoneOszukana),  Ryan Lee (Super 8, Żona na pokaz) i Odeya Rush (Dawca pamięciNiezwykłe życie Timothy’ego Greena). Film reżyseruje Rob Letterman (Potwory kontra ObcySzeregowiec Dolot), a jego premiera zaplanowana została na 15 października tego roku. Do Polski produkcja ma zawitać 10 listopada.

podobne treści