grynews

Poznajcie oficjalne gry Samsung Euro Championship i World Cyber Games 2011

Tegoroczna edycja Samsung Euro Championship po raz pierwszy w historii odbędzie się w Polsce. Finały lokalnych eliminacji obu turniejów rozegrane zostaną w październiku – fani gier dostaną aż sześć tytułów do wyboru.

Lista gier, w których będą mogli rywalizować ze sobą zawodnicy z całej Europy jest długa. Organizatorzy postawili na kilka pewniaków i ciekawie zapowiadających się nowicjuszy: Tekken 6, Counter-Strike 1.6, FIFA 11, Starcraft 2: Wings of Liberty, League of Legends oraz Asphalt 6. Turniej SEC 2011 poprzedzą finały polskich kwalifikacji do World Cyber Games. Wśród oficjalnych gier SEC i WCG znalazły się trzy nowe odsłony dobrze znanych graczom serii: FIFA 11, Asphalt 6 oraz Starcraft 2. Zawodnicy będą także rywalizować w legendarną już grę akcji Counter-Strike. Po raz pierwszy w ramach obu turniejów pojawiają się League of Legend oraz mordobicie Tekken 6. Najwyższy światowy poziom zaprezentują nie tylko sponsorzy połączonych turniejów. Na SEC i WCG zjedzie się z całą pewnością elita graczy z Polski: drużyna Frag eXecutors będąca podwójnymi triumfatorami World Cyber Games w Counter-Strike’u (wygrywali w 2006 oraz 2009 roku), aktualny mistrz Europy w mobilnego Asphalta – Kamil Zalewski i liczący się na Starym Kontynencie miłośnicy FIFY i StarCrafta. Mam nadzieję, że pojawi się również mocny skład graczy Tekkena. Blanka Fijołek z polskiego oddziału Samsunga tak skomentowała ogłoszenie oficjalnych gier turniejów SEC i WCG:

Dużymi krokami zbliżamy się do startu lokalnych eliminacji World Cyber Games, a tym samym eliminacji Samsung Euro Championship. Ogłoszone dzisiaj tytuły gier z pewnością zelektryzują graczy, którzy mogą już rozpocząć ostatnie przygotowania. Mamy nadzieję, że rywalizacji będzie przebiegała w świetnej atmosferze. Z najlepszymi zawodnikami spotkamy się w październiku podczas finałów krajowych eliminacji World Cyber Games i turnieju Samsung Euro Championship

Zawodnicy będą rywalizować w kwalifikacjach online, a w wybranych grach zmierzą się na specjalnie zorganizowanym mini turnieju. Finały lokalnych eliminacji World Cyber Games oraz Samsung Euro Championship rozegrane zostaną w Warszawskim Centrum EXPO XXI, w dniach 6-9 października. Nie może was zabraknąć na tegorocznej Cyberolimpiadzie.

podobne treści

  • Anonim

    A to screen z cs source a nie 1.6. :)

  • longer_rules

    Makaron – to właśnie jest screen z 1.6 :), w Source tekstury wyglądaja inaczej