news

Poznajcie najgłupszego złodzieja telefonów na świecie

Opublikowaliśmy już wiele historii nietypowych kradzieży typowych gadżetów, ta jednak przebija je wszystkie.

Cała scena rozegrała się w sklepie Walmart w mieście Nampa w stanie Idaho. Świeżo upieczony nabywca telefonu komórkowego wgrywał na niego nowe aplikacje w momencie, gdy podbiegł do niego zdobywca tytułu „Najgorszego Złodzieja na Świecie” o imieniu Brian Westergield, wyrwał mu smartfon z ręki i zniknął ze zdobyczą.

Nabywca telefonu zrobił to, co zrobiłby każdy myślący człowiek i zgłosił od razu telefonicznie sprawę policji. Teraz zaczyna się najlepsza część historii: policjanci zadzwonili do złodzieja (numer telefonu dostali od jedynej osoby, która go znała, czyli od jego prawowitego właściciela) i przedstawili się jako potencjalny kupiec. Co zrobił nasz inteligentny inaczej Brian? Umówił się z spotkanie po uprzednim negocjowaniu ceny z klientem, którym, jak się później okazało, był sierżant Mike Wagoner. Niespodzianka!

Werterfirldowi grozi 5 lat więzienia. Rany, które widzicie na zdjęciu nie powstały w trakcie stawiania czynnego oporu w trakcie aresztowania, lecz przez uderzenie głową o beton, po którym biegnąc złodziej-gapa próbował uciec policji. [Kboi2]

podobne treści

  • cezary170

    Dobre hehehe…