film

Poznajcie najbardziej elitarną jednostkę specjalną, czyli Kingsman: Tajne służby

Studio 20th Century Fox opublikowało międzynarodową zapowiedź nadchodzącego w lutym filmu Kingsman: Tajne służby. Reżyserowana przez Matthew Waughna komedia akcji oparta jest na komiksie Marka Millara i opowiada o doświadczonym tajnym agencie, który bierze pod swoje skrzydła młodego żółtodzioba i wrzuca go w świat szpiegostwa. Zwiastun produkcji z udziałem Samuela L. JacksonaColina FirthaMarka Stronga do zobaczenia poniżej:

 

Historia, którą opowie film podążać będzie śladami agenta (Colin Firth), który jest częścią tajnej organizacji szpiegowskiej. Zajmujący się rekrutacją oferuje niereformowalnemu, ale obiecującemu dzieciakowi (debiut Tarona Egertona) udział w niesamowicie ciężkim programie treningowym w momencie, kiedy w świecie wybucha panika wywołana pojawieniem się maniakalnego geniusza technologicznego.

W filmie obok Colina Firtha (Jak zostać królemSzpieg) i debiutującego na wielkim ekranie Tarona Egertona występują także Samuel L. Jackson (Avengers, Pulp Fiction), Mark Strong (SzpiegRocknRolla) oraz Michael Caine (odtwórca roli lokaja Alfreda w trylogii Mrocznego Rycerza). Reżyserem jest Matthew Vaughn (Kick-AssPrzekręt), który także współpracował z Jane Goldman (Kobieta w czerniDług) przy scenariuszu. Polska premiera Kingsman: Tajne służby zaplanowana jest na 13 lutego przyszłego roku.

podobne treści