film

Poznajcie Jersey Boys. Jak pracuje Clint Eastwood?

Warner Bros. Pictures opublikowało prawie pięciominutowy klip z nadchodzących w czerwcu Jersey Boys. Poza niepublikowanymi w zwiastunach scenami, można także także zobaczyć, jak pracuje Clint Eastwood i dlaczego zdecydował się na stworzenie filmu o zdecydowanie odmiennej tematyce od tego, do czego nas przyzwyczaił:

 

Jersey Boys jest filmem opowiadającym historię Frankiego Valli, Boba Gaudio, Tommy’ego DeVitto i Nicka Massiego i tworzonej przez nich grupę muzyczną. Obraz przedstawi, jak nic nieznaczący robotnicy z szemranego zakątka świata stają się jedną z największych sensacji w historii muzyki. Pisali własne piosenki, wymyślali własne dźwięki i sprzedali ponad 175 milionów płyt na całym świecie jeszcze zanim skończyli 30 lat.

W filmie Clinta Eastwooda (Za wszelką cenęGran Torino) role kwartetu muzycznego podejmą John Lloyd Young (seriale Vegas i Glee), Erich Bergen (seriale ImpersonalniGotowe na wszystko), Vincent Piazza (seriale Zakazane imperium i Rodzina Soprano) oraz debiutujący w Hollywood Michael Lomenda, a towarzyszyć na ekranie będą im Christopher Walken (Łowca jeleni7 psychopatów), James Madio (serial Kompania braciDesert Rain), Mike Doyle (Green LanternP.S. Kocham Cię) i Jeremy Luke (Don JonMob City). Światowa premiera Jersey Boys zaplanowana jest na 20 czerwca.

podobne treści