news

Poznaj listę portali, z których nie wypiszesz się tak łatwo

Strona internetowa AccountKiller to nie tylko długa lista portali i innych miejsc w Sieci, z których „wypisanie się” jest łatwe oraz trudne lub wręcz niemożliwe – znajdziecie na niej również instrukcje i odnośniki umożliwiające usunięcie konta jednym kliknięciem myszki.

Nie wszystkie portale internetowe oferują możliwość łatwego i szybkiego usunięcia założonego wcześniej na nich konta. W części z nich jest to prawie niemożliwe bez wcześniejszego wysłania tuzina wiadomości elektronicznych i wiszenia godziny na słuchawce infolinii. Twórcy AccountKillera postanowili zebrać je wszystkie w jedno miejsce, oznaczyć kolorem przyjazność użytkownikowi oraz pomóc w jak najsprawniejszym usunięciu z nich naszego cyfrowego „ja”.

Powstała w ten sposób lista ponad 150 mniej lub bardziej popularnych stron internetowych, których kolor tła powinien dać nam do myślenia w trakcie zakładania na nich konta (dla większości z nas i tak jest już za późno…). Kolorem białym zostały oznaczone przyjazne użytkownikom portale, szarym te, z którymi będziemy mieli mały problem, zaś czarnym strony, z których usług nie zrezygnujemy bez stoczenia kilku rund na ringu.

Czytelników zainteresowanych barwami Facebooka, Gmaila i Skype’a zapraszam na stronę. [AccountKiller, Lifehacker, PC Magazine]

podobne treści

 • applefan

  Masakra z tym iTunsem!!

 • slawekwsa

  Jeśli google ma 200 milionow użytkownikow, to chyba tylko w Europie !

 • Tomek Skibiński

  Nie rozumiem po co by ktoś miał usuwać konto w iTunes czy na Skypie?

 • wqqqqq

  @Tomek Skibiński

  Analogicznie nie rozumiem po co ktoś chciałby usunąć swoje dane z Radia Zet aby nie przysyłano SMSów z kolejną propozycją gry o 30000zł. Po co w ogóle możliwość usuwania konta. Niech będzie otwarte dla każdego.

 • Tomek Skibiński

  Co do Radia Zet to się zgadzam, ale iTunes, Skype nie wysyła dziennie żadnych smsów. Nawet nie zauważyłem by iTunes oraz Skype – dla przykładu, spamowały skrzynkę mailową. Jednak rozumiem bo każdy ma do tego prawo.

  PS: Współczuje tym, którzy raz wysłali sms’a do Radia Zet, RMF FM, na jakąś loterię na TVN, TVP1, 2 itp.