film

Powrót po latach na ulice Miasta grzechu. Zwiastun Sin City: A Dame To Kill For

Po długich oczekiwaniach pojawił się zwiastun filmu, na który fani czekali długo, bo aż dziewięć lat. W 2005 roku, kiedy zadebiutowało Sin City: Miasto grzechu, od razu wiadomo było ( jak sam Robert Rodriguez powiedział krótko po premierze oryginału), że powstanie kontynuacja. Nie śpieszył się specjalnie, jednak wczoraj oświadczył, że już wkrótce pojawi się zwiastun i to „wkrótce” oznaczało, że przyjdzie nam podziwiać kolejny owoc współpracy reżysera oryginału i Franka Millera w ciągu najbliższych godzin.

Tak też się stało i można śmiało powiedzieć, że wnioskując po zwiastunie, Sin City: A Dame To Kill For ma dalej ten sam dobry, mroczny klimat, który spowodował, że pierwsza część filmu przypadła do gustu tak wielu widzom. Do zobaczenia poniżej:

 

 Podobnie jak Miasto grzechu, A Dame To Kill For jest tworzony na podstawie komiksów Franka Millera i tak samo będzie podzielony na segmenty, jak komiksowy pierwowzór, w którym opowiedziane będą pozornie niezwiązane ze sobą historie. Oficjalny opis filmu brzmi krótko, lecz treściwie:

Ścieżki największych twardzieli Sin City krzyżują się ze ścieżkami niektórych z najbardziej potępionych jego mieszkańców

 W sequelu filmu z 2005 roku powrócą znani z pierwszej części Bruce Willis jako John Hartigan, Jessica Alba jako Nancy Callahan, Powers Boothe jako Senator Roark, Rosario Dawson jako Gail, Jamie King jako Goldie i Wendy oraz Mickey Rourke jako Marv. Pojawią się także nowi, by obsadzić role kilku postaci, których nie zagrają znani z Miasta grzechu aktorzy: Josh Brolin, Jamie Chung, Dennis Haysbert i Jeremy Piven.  Całkowicie nowe role podejmą za to Joseph Gordon-Levitt, Eva Green, Ray Liotta, Lady Gaga, Juno Temple, Christopher Meloni, Stacy Keach, Julia Garner i Marton Csokas. Nie ma co ukrywać, że film, sądząc po obsadzie, jest skazany na sukces. Chociaż tak samo mówiono o American Hustle Wilku z Wall Street, prawda?

Premiera Sin City: A Dame To Kill For zapowiedziana jest na 22 sierpnia tego roku.

podobne treści