film

Powiedz, kim naprawdę jesteś. Finałowa zapowiedź Kopciuszka

Już dzisiejszego wieczora odbędzie się światowa premiera nowej wersji Kopciuszka. Z tej okazji studio Disney zaprezentowało nową reklamę telewizyjną opartej na jednej z najpopularniejszych baśni produkcji. Zapowiedź produkcji, która w Polsce  zadebiutuje w najbliższy piątek do zobaczenia poniżej:

 

Opowieść o Kopciuszku śledzi losy młodej dziewczyny, której ojciec, rzemieślnik, po śmierci jej matki, ponownie się żeni. Chcąca wspierać swojego tatę Ella wita Lady Tremaine oraz jej córki – Drizellę i Anastazję – z otwartymi ramionami. Jednak po pewnym czasie ojciec Elli umiera, a dziewczyna pozostaje na łasce nowej rodziny, która degraduje ją do roli służącej.

W adaptacji jednej z najpopularniejszych i najbardziej znanych baśni na świecie, obok Lily James (Gniew tytanówBroken), Heleny Bonham Carter (Jak zostać królemAlicja w Krainie Czarów) i Cate Blanchett (Blue JasmineAviator), wystąpią Richard Madden (seriale Klondike i Gra o tron),Holiday Grainger (Anna KareninaUwodziciel), Sophie McShera (Highway to Dhampus, serial Downtown Abbey) oraz Stellan Skarsgard (Dziewczyna z tatuażemJak dogonić szczęście). Wyreżyserowany przez Kennetha Branagh (Thor, Jack Ryan: Teoria chaosu) film trafi do kin już dzisiaj. W Polsce produkcja zadebiutuje w piątek, 13 marca.

podobne treści