film

Potrzebujemy kogoś niewidzialnego. Zwiastun komedii Spy

Wygląda na to, że sezon na komedie szpiegowskie został otwarty. Za kilka dni na ekranach zadebiutuje Bezwstydny Mortdecai, w lutym w kinach pojawi się produkcja Kingsman: Tajne służby, a w sieci zadebiutował zwiastun kolejnego, podobnego tematycznie filmu. Mowa o Spy, najnowszym dziecku Paula Feiga, autora DruhenGorącego towaru, którego premiera została zaplanowana na maj tego roku. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Susan Cooper (Melissa McCarthy) to standardowa analityczka CIA – cicha bohaterka wielu najgroźniejszych misji agencji. Niestety, pewnego dnia jej współpracownik znika z powierzchni ziemi, a przykrywka innego znajduje się w niebezpieczeństwie. Cooper postanawia zgłosić się do tajnej misji, której celem jest infiltracja operacji handlarza bronią i zapobieżenie globalnej katastrofy.

Obok nominowanej do Oscara Melissy McCarthy (DruhnyZłodziej tożsamości), w produkcji wystąpią Morena Baccarin (Serenity, serial Homeland), Rose Byrne (Naznaczony, Sąsiedzi), Jason Statham (Przekręt,  Adrenalina), Jude Law (A.I. Sztuczna inteligencja, Sherlock Holmes), Bobby Cannavale (Szef, serial Zakazane imperium) oraz raper Curtis „50 Cent” Jackson (Giganci ze stali, Kac Vegas). Premiera Spy zaplanowana została na 22 maja, nie wiadomo jeszcze, kiedy komedia trafi do Polski.

podobne treści