film

Potrzebujemy jakiegoś planu. Zapowiedź filmu Jupiter: Intronizacja

Po wielu opóźnieniach w produkcji, co poskutkowało kilkoma zmianami daty premiery, powoli zbliżamy się do momentu, w którym Jupiter: Intronizacja trafi na ekrany kin. W sieci zadebiutowała nowa zapowiedź nadchodzącego w lutym nowego projektu rodzeństwa Wachowskich, z udziałem wielu gwiazd współczesnego kina. Reklama do zobaczenia poniżej:

 

Nowy film twórców kultowej trylogii Matrix opowiada historię dziewczyny, tytułowej Jupiter Jones (grana przez Milę Kunis), względem której los przygotował sporo niespodzianek. Będąc już dorosłą kobietą, Jupiter śni o gwiazdach, ale budzi się w szarej rzeczywistości, w której czyści toalety. Dopiero kiedy Caine (Channing Tatum), genetycznie zmodyfikowany, ekswojskowy łowca, pojawia się na Ziemi, szukając właśnie jej, Jupiter dowiaduje się, że jest predestynowana do czegoś, co może wpłynąć na równowagę we wszechświecie.

Jupiter: Intronizacja pojawi się w kinach 6 lutego 2015 roku, a obok Mili Kunis (Czarny łabędź, Ted) i Channinga Tatuma (Foxcatcher, 21 Jump Street) w produkcji zagrają Sean Bean (Władca Pierścieni, Skarb narodów), Eddie Redmayne (Les Miserables NędznicyTeoria wszystkiego), Douglas Booth (LOLRomeo and Juliet), Doona Bae (Atlas chmur, Dmuchana lala), James D’Arcy (Atlas chmurHitchcock) oraz Terry Gilliam (Żywot BrianaSzpiedzy tacy jak my).

podobne treści