news

Postaw na biurku chudzinę

Monitor LED E2290 od LG ma zaledwie 7,2 mm grubości. Producent zapewnia, że ekran 21,5 cala sprawdzi się świetnie nie tylko do pracy, ale i do oglądania filmów oraz video z Internetu w jakości Full HD 1920 x 1080. E2290 jest ponadto energooszczędny.

Cena urządzenia wynosi 329 euro.

LG prezentuje najsmuklejszy na świecie monitor LED E2290V

Monitor E2290 łączy w sobie komfort obsługi, szerokie możliwości i nowoczesny design, dzięki czemu sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Obudowa ultra-SLIM i zdumiewająco realistyczny obraz

Grubość wynosząca zaledwie 7,2 mm sprawia, że monitor E2290V, wyróżniony nagrodą CES w kategorii Innowacje, jest bezsprzecznie najsmuklejszym monitorem dostępnym na rynku.

W przeciwieństwie do monitorów konwencjonalnych, podstawa monitora E2290V charakteryzuje się delikatnie zaokrąglonymi liniami i wyjątkowym, metalicznym wykończeniem. Tak cienką obudowę uzyskano między innymi dzięki zastosowaniu wielozadaniowych procesorów LG oraz miniaturyzacji pozostałych elementów panelu. Ujmującej linii obudowy nie zakłócają złącza czy kable, które dyskretnie umieszczono w podstawie monitora — jest to innowacyjne rozwiązanie o nazwie EZ Cabling.

Model E2290V to nie tylko mniejsze rozmiary — monitor zużywa blisko o połowę mniej energii niż tradycyjne monitory LCD z podświetleniem CCFL. Ponadto zastosowane w nim diody LED nie zawierają rtęci, jak to ma miejsce w przypadku podświetlenia CCFL.

„Jako lider rynku monitorów LED, firma LG znacząco zwiększa satysfakcję klientów dzięki najnowszej linii zaawansowanych monitorów E2290V ” – powiedział Havis Kwon, prezes i dyrektor generalny firmy LG Home Entertainment Company. „Niezwykle oryginalna stylistyka i wysokie parametry techniczne sprawiają, że monitor LG LED E2290V wyznacza nowe standardy stylu i wydajności w kategorii monitorów najwyższej klasy”.

Idealna jakość obrazu

Użytkownicy domowi z reguły wykorzystują monitory do grania oraz oglądania filmów i materiałów wideo na swoich komputerach, dlatego też jakość obrazu oferowana przez monitor jest dla LG niezmiernie ważną kwestią. Dzięki czasowi reakcji wynoszącemu jedynie 2 ms monitor pozwala uzyskać wyraźny i jasny obraz nawet w przypadku bardzo dynamicznych scen. Ponadto oprogramowanie LG Image Booster usuwa z materiałów strumieniowanych efekt rozmycia oraz podnosi jego rozdzielczość w czasie wyświetlania. Monitor LG E2290E oferuje szereg dodatkowych funkcji podnoszących komfort użytkowania. Wśród najważniejszych wymienić należy Orginal RATIO, która gwarantuje wyświetlenie obrazów bez zniekształceń niezależnie od ich oryginalnych proporcji.

Bierzemy odpowiedzialność za każdy piksel

Monitor E2290V jest objęty programem „Punkt Honoru”. Punktem honoru jest każdy pojedynczy piksel, dowolny z milinów składających się na matrycę LCD, za którego działanie bierzemy pełną odpowiedzialność. Norma ISO opisująca panele LCD dopuszcza nieprawidłowe działanie pewnej liczby pikseli. Jednak zgłoszenie przez klienta LG w ciągu 30 dni od zakupu, nieprawidłowego działania choćby jednego piksela powoduje wymianę monitora na nowy. W praktyce oznacza to całkowitą ochronę klienta przed wadą matrycy. Technologia produkcji matrycy powoduje, iż mogą w niej wystąpić ukryte błędy. Jednak wszystkie one powinny się ujawnić po 7 godzinach nieprzerwanej pracy. Zatem po 30 dniach pracy mamy niemal 100% pewność, że monitor będzie pracował bezawaryjnie przez kolejne lata. ​

podobne treści

  • bako90q3

    Mam nadzieję że pojawi się również model 24 calowy.