news

Postanowienia noworoczne? Wiemy, jak zmotywować

Jak wam wychodzą postanowienia noworoczne? Podłamani, zmotywowani czy nie podjęliście żadnych? Jeśli podjęliście lub macie zamiar i nie macie motywacji, to przyda wam się Fitango.

Ciężko określić Fitango jednym słowem. Jest to połączenie motywującego kalendarza i planu działania. Z dostępnych programów wybieramy, te które nas interesują. Dla przykładu wybrałem 8-tygodniowy trening biegania i tygodniowy program zmniejszenia emisji dwutlenku węgla. Zaznaczamy datę początku programu i ewentualnie eksportujemy plan do Kalendarza Google, Outlooka lub iCal.

Otrzymujemy gotowy grafik „zajęć”. Tego dnia bieg na kilometr, drugiego sprint na 500 metrów. W piątki pijemy tylko sok pomarańczowy, innego 3 litry wody. Dzisiaj uczymy się takich dźwięków na skrzypcach. Wszystko jest już rozplanowane przez ekspertów z różnych dziedzin. Można także publikować swoje własne plany.

Za ukończenie kursów dostajemy odznaki, np. „oszczędny”, „uduchowiony” czy „prowadzący zdrowe życie”. Postępy widzimy w formie wykresów i wspomnianych odznak. Wrażeniami możemy dzielić się ze znajomymi, także możemy ich zmotywować słowami otuchy. 

Czy to wystarczy, żeby wytrzymać w swoich postanowieniach noworocznych? Nie zaszkodzi spróbować. [Lifehacker]

podobne treści

 • adrian.durkalec

  A czy jest program „zarobić pierwszy milion”?? :)

 • Krzysztof Sommerrey

  przydalby sie ;D

 • Anonim

  @adrian.durkalec to proste, żyjesz milion dni i każdego odkładasz po złotówce:)

 • Adrian Durkalec

  Będzie naprawdę ciężko unieść te złotówki po 2740 latach…

 • Anonim

  Nie obiecywałem, że program jest bez wad. Trochę to potrwa, a potem można zabrać się za drugi milion:)