film

Posłuchajcie opowieści o Kobiecie w Czerni. Zapowiedź Anioła Śmierci

Studio Entertainment One opublikowało nową zapowiedź nadchodzącego do Polski w drugiej połowie lutego horroru Anioł Śmierci. W wideo tym, odtwórca jednej z głównych ról kontynuacji hitu sprzed dwóch lat, Jeremy Irvine, opowiada o historii tytułowego Anioła Śmierci, zamieszkującego posiadłość Eel Marsh. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Historia dzieje się czterdzieści lat po pierwszym spotkaniu z duchem domu Eel Marsh. Grupa dzieci, które zostały ewakuowane podczas działań wojennych w Londynie przybywa i zakłóca spokój, budząc do życia najmroczniejszego lokatora.

W przeciwieństwie do pierwszej części, tym razem widzom nie przyjdzie oglądać Daniela Radcliffe’a. Zamiast niego, w filmie zagrają odtwórcy ról Narcissy Malfoy i Jamesa Pottera w serii przygód o Harrym Potterze, Hellen McCrory (SkyfallStreetlife) oraz Adrian Rawlins (Willbur Wants to Kill HimselfPrzełamując fale). Obok nich w Aniele Śmierci wystąpią Jeremy Irvine (Czas wojnyDroga do zapomnienia), Ned Dennehy (Sherlock HolmesWładcy ognia), Oaklee Pendergast (Niemożliwe, Wer) oraz Amelia Pidgeon (3096 Tage). Światowa premiera zaplanowana jest na Nowy Rok. W Polsce produkcja zadebiutuje 20 lutego.

podobne treści