news

Pościel zapewniająca idealny mikroklimat do wypoczynku i igraszek

Tkanina stanowiąca połączenie mikrofibry z poliestru i spandeksu jest
używana do szycia odzieży sportowej, ponieważ pozwala skórze oddychać i świetnie
odprowadza wilgoć. Ale po co robić z niej pościel?

Poszewki Sheex pełnią takie same funkcje, jak tamta specjalistyczna odzież. Oznacza to, że cokolwiek postanowicie w łóżku robić, pod kołdrą będzie nadal przewiewnie i sucho.

These Bed Sheets Can Enhance Your Athletic Performance in BedProducenci zapewniają, że pościel jest miękka i gładka jak jedwab, przepuszcza 50 procent więcej powietrza niż tradycyjne poszewki i dwa razy lepiej odprowadza ciepło, dzięki czemu sprzyja odpoczynkowi w chłodnej pościeli. Technologia szybkiego wysychania sprawia, że wilgoć z potu jest natychmiast odprowadzana i nie pozostaje na poszewkach. Mikrofibra jest bardzo elastyczna, a przy tym odporna na zgniecenia, dzięki czemu pościel długo wygląda jak prosto z magla. A po praniu schnie dosłownie w trymiga.

Pościele Sheex powstały dla sportowców, aby ci jak najlepiej wysypiali się przed treningiem. Zestaw to wydatek około 200 dolarów.[Sheex, Uncrate]

podobne treści

  • Adam Stawiarski

    „Technologia szybkiego wysychania sprawia, że wilgoć z potu jest natychmiast odprowadzana i nie pozostaje na poszewkach” ale to gdzie jest odprowadzana? do środka do kołdry? odprowadzanie potu w odzieży sportowej polega na odprowadzaniu jej ze skóry na zewnątrz, czyli idąc tym tropem pot odprowadzany jest do kołdry, a co za tym idzie podstawowa funkcjonalność poszewki jaką jest ochrona kołdry zdaje się nie być spełniona?! jakiś kompletny „babol” te poszewki

  • krzychos7

    @Adam Stawiarski ogólnie ta pościel nie jest przeznaczona do nakładania na kołdrę tylko używania jej samej. Jest to pościel przeznaczona do wnętrz klimatyzowanych gdzie temperatura jest zawsze stała i nie potrzebne jest na noc nakrywanie się kołdrą by sie ogrzać a poporostu pościel jest z przyzwyczajenia bo wiele osób nie potrzfi bez niej spać.
    Samo to że jest przewiewna skreśla ją na pozycji pościeli jako okrycia termicznego do snu.