news

Porównanie szybkości działania różnych iPhonów z różnymi wersjami iOS-a

Z okazji premiery najnowszej wersji mobilnego systemu operacyjnego iOS 5, upster umieścił na swoim vlogu test trzech smartfonów Apple: ​iPhona 3G (iOS 4.2), 3GS (4.3), 4 (4.3.5) oraz 4 (5.0). Przetestowano je pod kątem szybkości otwierania najczęściej używanych aplikacji i, uwaga, iPhone 4 z iOS 5 nie zawsze był na pierwszym miejscu.

Autorzy nagrania uruchamiali między innymi pocztę, przeglądarkę internetową, kilka gier, aparat fotograficzny i sklep z aplikacjami firmy Apple. Większość testów wygrał iPhone 4 z najnowszym oesem, jednak były momenty, kiedy trudno było zauważyć różnicę między nim a iPhone 4 z systemem w wersji 4.3.5, a nawet 3GS z iOS 4.2.

Czekamy na kolejny test, do którego upster zaprosi o niebo szybszego od swoich poprzedników iPhona 4S. [Podziękowania za cynk dla Michaela]

podobne treści

 • Kamil Dura

  Chodzi o to, żeby właściciele poprzednich ‚ajfonów’ nie czuli się wydymani kiedy wychodzi nowsza wersja, oraz żeby wysprzedać z półek starsze modele w sensownych cenach, dając nowym nabywcom poczucie, że kupili niezły telefon. ‚Fanboje’ jabłek i tak kupią najnowszy model, więc nie ma co przesadzać z rozwojem technologicznym i ściganiem konkurencji.

 • wojtek_zaj

  Nie ma czegoś takiego jak iPhone 4GS. Myślę, że autorowi chodziło o iPhone’a 4S.

 • sharg

  ŻÓŁWIN ??
  Do dziś nie wiedziałem, że jest taka miejscowość :)