news

Porównajmy pierwsze i ostatnie PlayStation Vita

Zakończone w Tokio targi pozwoliły nam nie tylko poznać kilka tuzinów nowych gier, lecz również różnice pomiędzy zaprezentowaną po raz pierwszy i ostatnio konsolą PlayStation Vita, następczynią wysłużonej PSP.

Każdy wielbiciel wzornictwa oraz sprzętu do gier firmy Sony z pewnością szybko zauważy subtelne różnice znajdujące się na umieszczonych w galerii poniżej zdjęciach. Nie spowodują one, że złapiemy się za głowę, lecz tylko zaostrzą apetyt na mającą pojawić się na początku 2012 roku przenośną konsolę.

Na pierwszy ogień idzie przód konsoli, w tym również wygląd ikon widocznych na jej ekranie. Są one zdecydowanie ostrzejsze:

Następnie widzimy spód konsoli, który w porównaniu do wersji sprzed ośmiu miesięcy został wzbogacony przez Sony o ikonkę słuchawek. Gdy spojrzymy na bok obudowy, to nie zauważymy różnic pomiędzy wersją pierwszą a niedawno zaprezentowanym na Tokyo Game Show modelem z WiFi. W modelu z 3G widoczna jest za to zastawka, za którą z całą pewnością jest schowane miejsce na kartę SIM.

Warto zauważyć odrobinę inaczej wyglądające dżojstiki na obu zdjęciach. Najlepiej widoczne są na zdjęciu zrobionym z góry, na którym pojawia się również napis PSVITA. Ostatni jest tylny panel dotykowy, który wydaje się zajmować nieco więcej miejsca w najnowszym PSV.

podobne treści

  • norbvlo

    taa a bateria przy wlaczonym wifi wytrzyma doslownie chwile;P

  • 1.patryk.4

    Bateria ma wytrzymac ok 5 godzin, czyli ma starczyc mniej wiecej na ukonczenie najnowszego Uncharted na psv :)