film

Poltergeist rośnie w siłę w pierwszej reklamie telewizyjnej remake’u

Na zbliżający się powoli lipiec zaplanowano premierę odświeżonej, uwspółcześnionej wersji Poltergeista. Z tej okazji studio 20th Century Fox opublikowało nową zapowiedź horroru z udziałem Sama Rockwella Rosemarie DeWitt. Reklamę telewizyjną, zatytułowaną „Czego się boisz” można zobaczyć poniżej:

 

Uwspółcześniona wersja klasycznego już horroru z 1982 roku opowiada o rodzinie Bowenów, której dom na przedmieściach jest nawiedzany przez złe moce. Kiedy straszliwe istoty nasilają swoje istoty i porywają najmłodszą córkę, rodzina musi walczyć z duchami, by uratować ją, zanim zniknie na zawsze.

W remake’u zagrają, obok Sama Rockwella (Zielona milaMoon) i Rosemarie DeWitt (Człowiek ringu, Rachel wychodzi za mążJared Harris(Ciekawy przypadek Benjamina ButtonaSherlock Holmes: Gra cieni), Jane Adams (Zakochany bez pamięciWyposażony), Kyle Catlett (serial The Following) i Kennedi Clements (Opowieść wigilijna Carol, serial Rogue). Reżyserem jest autor Strasznego domu i Miasta cienia, Gil Kenan. W Polsce produkcja zadebiutuje dzień po premierze światowej, ustalonej na 23 lipca tego roku.

podobne treści