film

Północ to dopiero początek. Zapowiedź aktorskiej adaptacji Kopciuszka

Studio Disney opublikowało nową zapowiedź aktorskiej adaptacji baśni braci GrimmKopciuszek z gwiazdorską obsadą trafi do kin już w pierwszej połowie marca. Zapowiedź zatytułowana „Północ to dopiero początek” do zobaczenia poniżej:

 

Opowieść o Kopciuszku śledzi losy młodej dziewczyny, której ojciec, rzemieślnik, po śmierci jej matki, ponownie się żeni. Chcąca wspierać swojego tatę Ella wita Lady Tremaine oraz jej córki – Drizellę i Anastazję – z otwartymi ramionami. Jednak po pewnym czasie ojciec Elli umiera, a dziewczyna pozostaje na łasce nowej rodziny, która degraduje ją do roli służącej.

W adaptacji jednej z najpopularniejszych i najbardziej znanych baśni na świecie, obok Lily James (Gniew tytanówBroken), Heleny Bonham Carter (Jak zostać królemAlicja w Krainie Czarów) i Cate Blanchett (Blue JasmineAviator), wystąpią Richard Madden (seriale Klondike i Gra o tron),Holiday Grainger (Anna KareninaUwodziciel), Sophie McShera (Highway to Dhampus, serial Downtown Abbey) oraz Stellan Skarsgard (Dziewczyna z tatuażemJak dogonić szczęście). Wyreżyserowany przez Kennetha Branagh (Thor, Jack Ryan: Teoria chaosu) film trafi do kin 12 marca 2015 roku. W Polsce produkcja zadebiutuje dzień później.

podobne treści