film

Policjanci na niby dają rady obywatelom. Nowe klipy z Udając gliniarzy

20th Century Fox postanowiło, że odtwórcy głównych ról w sierpniowej premierze, Jake Johnson i Daymon Wayans Jr. powinni, jak na policjantów przystało, pouczać społeczeństwo, jak zachować się w niekiedy stresujących sytuacjach. Między innymi, jak zwalić winę za przekroczenie prędkości na psa. Klipy zapowiadające Udając gliniarzy do zobaczenia poniżej:

 

Główni bohaterowie Udając gliniarzy mają prawie trzydziestkę i nie do końca wiedzą, co chcą robić w życiu. Pewnego wieczoru wybierają się na kostiumową imprezę, gdzie decydują się pójść przebrani za policjantów. Powoduje to niesamowity obrót sytuacji dla nich i postanawiają sprawdzić, jak mogą to wykorzystać.

W produkcji gwiazdami są Jake Johnson (Kumple od kufla, Sex Story) i Damon Wayans Jr. (Policja zastępcza, serial Happy Endings), a obok nich w reżyserowanym przez Luke’a Greenfielda (Dziewczyna z sąsiedztwa, Pożyczony narzeczony) filmie grają Rob Riggle (21 jump street, Kac Vegas), Nina Dobrev(Charlie, serial Pamiętniki wampirów) i Andy Garcia (trylogia filmów Ocean’sOjciec chrzestny III). Światowa premiera zaplanowana jest na 13 sierpnia tego roku, a w Polsce Udając gliniarzy pojawi się 21 listopada.

podobne treści