grynews

Podwójne świętowanie ćwierćwiecza hydraulika Mario

Super Mario Bros skończy w tym miesiącu 25 lat. Gdybym to jednak ja miał niebawem urodziny i mógłbym poprosić z tej okazji o dwie dowolne rzeczy, to najprawdopodobniej były by to: konsola Wii w kolorze czerwonym z ulepszonym kontrolerem ruchu oraz pakiet gier Super Mario All-Stars.

#!#photo2#!#

Zacznę od konsoli. Krwiste Wii trafi do sklepów w Japonii 11 listopada i będzie kosztować 20 tysięcy jenów (około 750 zł), jednak jego kolor nie będzie jedyną cechą różniącą go od „normalnych” konsol. Wraz z nim w paczce będzie się znajdować ulepszony o Wii Remote Plus kontroler Wiimote oraz preinstalowana kopia gry Super Mario Bros z przerobionym na dwudzieste piąte urodziny logiem.

#!#photo3#!#

O tym, czy i kiedy czerwone Wii dotrze do Polski nic nie wiadomo. Wiemy za to, że już trzeciego grudnia będziemy mogli kupić Super Mario All-Stars – 25th Anniversary Edition, paczkę zawierającą zestaw Super Mario All-Star Disc, a w nim gry Super Mario Bros., Super Mario Bros. 2, Super Mario Bros. 3 i Super Mario Bros.: The Lost Levels (wszystkie na jednym dysku). Oprócz nich kolekcja zawiera broszurę ze szczegółami historii Super Mario, jak również CD
ze ścieżką dźwiękową obejmującą 25 lat gry: od pierwszego Super Mario Bros z
1985 r. do Super Mario Galaxy 2 z 2010, poprzez Super Mario 64 i Super
Mario Sunshine.

#!#photo4#!#

Prawdziwa gratka dla każdego fana Nintendo. [Luke Plunkett/kotaku]

podobne treści

  • Kamil .qam Przybysz

    Ja powiem krótko – jaram się!