film

Pochowaliśmy go tak, jak się należało. Zwiastun dramatu Zjawa

Jedna z najważniejszych premier przyszłego roku odbędzie się już na jego początku. Pierwsze projekcje Zjawy, filmu wyreżyserowanego przez ubiegłorocznego zdobywcę Oscara, Alejandro Gonzáleza Iñárritu odbędą się w pierwszym tygodniu 2016 roku, a w Polsce dramat biograficzny obejrzeć można będzie pod koniec stycznia. W sieci zadebiutował międzynarodowy zwiastun produkcji z udziałem Toma Hardy’ego Leonardo DiCaprio, który zobaczyć można poniżej:

 

Oparty na prawdziwych wydarzeniach, The Revenant opowiada historię epickiej podróży i próby przetrwania jej. Podczas ekspedycji, której celem było odkrycie dzikich zakątków Ameryki, legendarny odkrywca Hugh Glass (DiCaprio) został brutalnie zaatakowany przez niedźwiedzia i pozostawiony na pastwę losu przez swoich towarzyszy podróży, z Johnem Fitzgeraldem (Hardy) na czele. Motywowany żądzą rewanżu i chęcią zobaczenia swojej rodziny, Glass przedziera się przez zimowe tereny.

Obok Toma Hardy’ego (Mad MaxFighter) i Leonardo DiCaprio (TitanicInfiltracja), w filmie wystąpią Will Poulter (Więzień labiryntuMillerowie), Domhnall Gleeson (FrankEx Machina), Paul Anderson (W potrzasku. Belfast ’71, serial Peaky Blinders), Kristoffer Joner (BabycallWyspa skazańców), Brendan Fletcher (88 minut, serial Pacyfik) oraz Brad Carter(Pakt z diabłem, serial Ascension). Limitowana premiera reżyserowanego przez Iñárritu (BirdmanBabel) filmu zaplanowana została na 25 grudnia. Do szerszej dystrybucji Zjawa trafi 7 stycznia, a w Polsce produkcja zadebiutuje 29 stycznia 2016 roku.

podobne treści