film

Po czyjej jesteś stronie? Zapowiedzi Więźnia labiryntu: Prób ognia

20th Century Fox zaprezentowało nowe zapowiedzi nadchodzącej kontynuacji hitu sprzed kilku lat. W dodatku do klipu, studio przygotowało także materiał, w którym główni aktorzy Więźnia labiryntu: Prób ognia opowiadają, z jakimi trudnościami przyszło im się zmierzyć i jak produkcja wypada w porównaniu do oryginału. Zapowiedzi filmu z udziałem Dylana O’BrienaThomasa Brodie-Sangstera i Kayi Scodelario zobaczyć można poniżej:

 

Thomas i jego koledzy przetrwali Labirynt tylko po to, by dowiedzieć się, że jest to tylko część większego planu. Faza druga to coś, co nazywa się Próbami ognia i jeśli mają przeżyć ten rozdział, muszą być gotowi na najgorsze.

W filmie występują Dylan O’Brien (Stażyści, serial Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak), Thomas Brodie-Sangster (Ostatnia klątwaJaśniejsza od gwiazd), Kaya Scodelario (MoonNiech będzie teraz), Will Poulter (MillerowieOpowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu), Aidan Gillen (seriale Prawo ulicy i Gra o tron), Rosa Salazar (ZbuntowanaNiezły Meksyk), Giancarlo Esposito (Wykolejony, serial Breaking Bad) oraz Nathalie Emmanuel (Szybcy i wściekli 7,Dwadzieścia8k). Reżyserem adaptacji powieści Dashnera jest, ponownie, Wes Ball (RuinA Work in Progress), a film trafi do polskich kin 18 września tego roku.

podobne treści