film

Po Agentach S.H.I.E.L.D czas na Agentkę Carter. Klip z nowego serialu Marvela

Studio Marvel opublikowało pierwszą zapowiedź nadchodzącego w styczniu nowego serialu na podstawie komiksów studia. Przygotowywany – podobnie jak Agenci S.H.I.E.L.D – przez ABC, Agent Carter opowiadał będzie o początkach agencji, skupiając się na postaci Peggy Carter, jednej z pierwszych agentek organizacji. Wideo do zobaczenia poniżej:

 

Agent Carter ma podążać śladami amerykańskiej agentki współpracującej z francuskim ruchem oporu podczas II wojny światowej, Peggy Carter. Serial opowiadać będzie o początkach agencji S.H.I.E.L.D oraz śledzić agentkę w jej poczynaniach, podczas gdy jej chłopak, Kapitan Ameryka, jest uwięziony w lodowej bryle.

W serialu zagrają Hayley Atwell (Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz, Księżna), Dominic Cooper (Captain America: Pierwsze starcie, Dracula: Historia nieznana), James D’Arcy (Pan i władca – Na krańcu świata, Atlas chmur), Lyndsy Fonseca (Kick-Ass, serial Jak poznałem waszą matkę), Chad Michael Murray (Historia Kopciuszka, Dom woskowych ciał), Enver Gjokaj (Dollhouse, serial Extant) oraz Shea Whigham (Wilk z Wall Street, serial Zakazane imperium). Premiera Agent Carter zaplanowana jest na styczeń przyszłego roku.

podobne treści