newssmartfonyWiadomości promowane

Plotki: Zdjęcia podzespołów iPhone 5S i iPhone 6

Choć iPhone 5 jest nadaj relatywnie nowym urządzeniem, wszyscy wiemy, że Apple pracuje już nad jego następcą. Lub następcami jeśli wierzyć plotkom na temat tańszego telefonu z jabłuszkiem na obudowie lub iPhone’a z większym ekranem. Francuski blog NoWhereElse.fr dotarł już do zdjęć czegoś, co ma być podzespołami nowych smartphone’ów Apple.

Opublikowane przez Francuzów zdjęcia przedstawiają części, które mają być głośnikami iPhone 5S i iPhone 6. Zdjęcia pochodzą oczywiście od dobrze poinformowanego źródła, które związane jest  w jakiś sposób z podwykonawcą Apple odpowiedzialnym właśnie za głośniki.

Francuski blog twierdzi, że zdobył przy okazji informacje świadczące o tym, że Cupertino zamierza odstąpić w tym roku od swoich przyzwyczajeń i zamiast jednego smartphone’a, wypuścić w tym roku nawet trzy urządzenia. Według nich iPhone 5S będzie ewolucją obecnego modelu podczas gdy iPhone 6 będzie urządzeniem, które doczeka się znaczących zmian, choć nie wiadomo na razie na czym one miałyby polegać. Trzecim urządzeniem miałby być iPhone z ekranem o przekątnej 5 cali.

Przy takiej obfitości urządzeń zmiany dotknąć mają także grafik wprowadzania ich na rynek. Pierwsze z nich mają ujrzeć światło dzienne pomiędzy marcem a lipcem tego roku, podczas gdy ostatnia premiera ma mieć miejsce pod jego koniec.

Tak dużo informacji na podstawie kilku zdjęć podzespołów, które trudno przypisać do konkretnego urządzenia? Najwyraźniej tak, choć jestem sceptycznie nastawiony do tych rewelacji – zdjęcia komponentów wyciekają co prawda coraz częściej, ale trudno oczekiwać by producent głośników miał dostęp do strategii Apple na najbliższy rok. Niemniej, jak zwykle w takich przypadkach, pożyjemy – zobaczymy.

podobne treści