newssmartfony

Plotki: wyciekły zdjęcia smartfona Sony Xperia SL

Z powodu zbliżającego się wielkimi krokami rozpoczęcia berlińskich targów IFA, w sieci p0jawia się coraz więcej niepotwierdzonych informacji na temat rzekomo szykowanych specjalnie na tę okazję, nowych urządzeń. Po LT29i Hayabusa i tablecie Xperia padło na kolejne cacko Sony. Już od jakiegoś czasu w mediach krąży (na razie dość niepewna) wieść, że bazujący na Androidzie smartfon Xperia S niebawem doczeka się swej nieco odmienionej, nowej wersji o nazwie Xperia SL. Do internetu właśnie wyciekła garść jego rzekomych fotek.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami – SL to w gruncie rzeczy identyczne urządzenie, co jego szczuplejszy o jedną literkę pierwowzór. No… prawie identyczne. Smartfon ukaże się na rynku w czterech różnych wersjach kolorystycznych (białej, czarnej, różowej i srebrnej), będzie dysponować nieco lepszym, dwurdzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon S3 (1,7GHz) i od początku będzie pracować pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Nie jest to szczególnie oszałamiający remont, ale… lepszy rydz niż nic, i tak dalej.

Na razie nie wiadomo czy którekolwiek z poniższych zdjęć jest prawdziwe i rzeczywiście ukazuje nowy smartfon Sony, ale chińskiemu portalowi ePrice (z którego pochodzą) można dać w tej sprawie maleńki kredyt zaufania (w przeszłości publikował już trafne informacje na temat nowych telefonów Sony). Poniżej wspomniane zdjęcia.

[androidcentral]

podobne treści