newstabletyWiadomość główna

Plotki: tak będzie wyglądać nowy iPad?

Od momentu pojawienia się na rynku iPada Mini media wręcz huczały od plotek na temat tego, że kolejna wersja pełnowymiarowego tabletu Apple będzie dość mocno przypominać swojego miniaturowego kuzyna. Francuski portal Nowhere Else twierdzi, że dotarł do pierwszych zdjęć nowego wariantu iPada, które w istocie potwierdzają te przypuszczenia

Choć do powyższego zdjęcia warto podejść z odpowiednim dystansem, to warto zwrócić uwagę, ze redakcja Nowhere Else publikowała już w przeszłości różne, niepotwierdzone doniesienia na temat rozmaitych urządzeń Apple, które ostatecznie znajdowały odzwierciedlenie w rzeczywistości (ot, np. sprawa złącza Lightning).

Co do samego urządzenia, a właściwie jego przedniej ramki widocznej na załączonej fotografii – w istocie wygląda ona dość podobnie do frontu iPada Mini. Szczególnie jej boki odchudzono w sposób przywodzący na myśl mniejszy wariant sławetnego tabletu Apple. Prawda to czy nie – osobiście nie byłbym przesadnie zaskoczony, gdyby doniesienia Francuzów okazały się zgodne z rzeczywistością (jakby nie było, dość daleko im do przesadnej rewolucyjności).

Póki co, warto jednak pamiętać, że to tylko niepotwierdzone plotki.

Źródło: Gizmodo.com/Nowhere Else

podobne treści