newssmartfony

Plotki: Samsung rozpoczął prace nad „tabfonem” Galaxy Note III

Galaxy Note III w drodze? Koreański serwis ETNews, który powołuje się na swoje anonimowe źródła w Samsungu, donosi, że azjatycki gigant rozpoczął prace nad trzecią odsłoną hitowego tabletofonu z serii Galaxy Note, która ukaże się na rynku pod koniec tego roku.

Biorąc pod uwagę dobre i w miarę stabilne wyniki sprzedaży poprzednich wersji hybrydy, część komentatorów sugerowała, iż Samsung może przełożyć premierę jego kolejnej generacji aż na końcówkę przyszłego roku. Według ETNews scenariusz prezentuje się zgoła inaczej, a koreańska firma już teraz jest na etapie dość mocno zaawansowanych prac nad trzecią odsłoną jakże popularnego „tabfonu”. Zgodnie z doniesieniami źródeł portalu, urządzenie będzie dysponować nową, 13-megapikselową kamerą z optyczną stabilizacją obrazu oraz trzykrotnym zoomem optycznym.

Jeśli informacje ETN okażą się prawdziwe – Galaxy Note III zostanie zaprezentowany światu w trakcie tegorocznych targów IFA w Berlinie. Jak tylko dowiemy się czegoś nowego (i nieco bardziej pewnego) – z pewnością damy wam znać.

Źródło: Engadget.com

podobne treści