krótka piłkanews

Plotki: Samsung pracuje nad bardziej wytrzymałym modelem Galaxy S4

Cóż, nie da się ukryć, że wytrzymałe smartfony raczej nie kojarzą nam się z potężnymi sprzętowo słuchawkami z absolutnie najwyższej półki. Tym niemniej, coraz więcej wskazuje na to, że wkrótce może się to jednak zmienić. Zgodnie z doniesieniami znanego, amerykańskiego dziennika Wall Street Journal, Samsung pracuje nad przygotowaniem nowej, wodo i kurzo-odpornej wersji Samsunga Galaxy S4.

Anonimowe źródła gazety informują, że nowe urządzenie najprawdopodobniej będzie nazywać się „Samsung Galaxy S IV Active”, co ma stanowić dość sporą sugestię dotyczącą jego potencjalnego przeznaczenia. Zgodnie z zapewnieniami WSJ – tajemniczy smartfon pojawi się na rynku już w czerwcu wraz z kilkoma innymi, wzmocnionymi modelami 7 i 10-calowych tabletów z bogatej serii Galaxy.

Pomimo dość znaczących zmian w generalnej konstrukcji urządzenia – słuchawka ma zachować wygląd i wymiary obecnego flagowca Samsunga. I to w zasadzie byłoby na tyle.

Jak tylko dowiemy się czegoś nowego w tej sprawie, z pewnością damy wam znać. Osobiście liczę na to, że w nowej obudowie znajdzie się miejsce dla naprawdę pojemnej baterii.

Źródło: Gizmodo.com

podobne treści