krótka piłkanewssmartfony

Plotki: premiera smartfona LG Optimus G Pro 2 już w lutym

Wygląda na to, że LG nie poleci do Hiszpanii pustymi rękami. Zgodnie z doniesieniami znanego, azjatyckiego serwisu Electronic Times, koreańska firma wyznaczyła już datę premiery drugiej odsłony smartfona LG Optimus G Pro.

Zgodnie z informacjami redakcji ET, nowe cacko LG – Optimus G Pro 2 – zostanie zaprezentowany światu już w trakcie nadchodzących targów MWC w Barcelonie. Według Koreańczyków, urządzenie będzie dysponować dużym, 6-calowym ekranem o rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli, mocnym, czterordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 800, 3 GB-ami RAM-u, świetną kamerą główną oraz wsparciem dla technologii LTE i LTE Advanced. Całość ma zaś pracować pod kontrolą najnowszego Androida 4.4 KitKat. Wygląda to całkiem przyzwoicie.

Jeśli doniesienia serwisu okażą się prawdziwe, będzie to oznaczać, iż specyfikacja nowego smartfona LG będzie bardzo zbliżona do rzekomego wyposażenia kolejnego flagowca Samsunga – Galaxy S5. O tym czy tak też będzie w rzeczywistości przekonamy się już w lutym.

Źródło: Android Central

podobne treści