newssmartfony

Plotki: Pierwsze zdjęcia smartfona BlackBerry 10 z serii R

Coż, wygląda na to, że Thorsten Heins jednak nie rzucał słów na wiatr. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia mid-range’owego smartfona BlackBerry 10 z serii R, który ma ukazać się na rynku jeszcze przed końcem tego roku.

Choć kierownictwo BlackBerry wykluczało niegdyś możliwość wprowadzenia do sklepów tańszych, bardziej przystępnych wersji smartfonów BB10 i BBQ10, to jednak wszystko zdaje się wskazywać na to, że wkrótce do tego dojdzie. Portal BlackBerry OS twierdzi, że dotarł do pierwszych zdjęć mid-range’owego wariantu słuchawki BB z serii R, która ma podjąć walkę z tłumami tanich smartfonów z Androidem, od których zaroiło się w ostatnich latach na średniej półce cenowej.

Według najświeższych doniesień, urządzenie będzie dysponować ukazaną na powyższym zdjęciu, fizyczną klawiaturą QWERTY, 8 GB-ami pamięci wewnętrznej, niewielką, choć nieznaną ilości pamięci RAM oraz slotem na karty micro SD. Zdaniem redakcji portalu BlackBerry Empire cena smartfona w momencie jego premiery powinna zakręcić się w okolicach 300 lub 400 dolarów. Czyli chyba nie tak mało, jak można by się spodziewać.

Tak czy inaczej – osobiście mam nadzieję, że wygląd smartfona ulegnie jeszcze kilku dość znaczącym modyfikacjom. Niewykluczone to tylko mój skrzywiony pogląd, ale w takiej formie przypomina mi raczej kalkulator niż bat na słuchawki z Androidem.

A jak jest z wami – podoba wam się? (po kliknięciu obrazek powinien się powiększyć).

Źródło: BlackBerry OS/Engadget

podobne treści