newstablety

Plotki: pierwsze zdjęcia nowej wersji tabletu Kindle Fire HD

Nie ma to jak wieczorna porcja plotek. Znany, amerykański serwis BGR.com twierdzi, że dotarł do pierwszych zdjęć nowej, odświeżonej wersji tabletu Kindle Fire HD.

Jeśli doniesienia BGR okażą się prawdziwe, będzie to oznaczać, że Amazon uważnie wysłuchał głosów rzesz nabywców poprzedniej odsłony tabletu i dokonał w nim kilku zmian znacznie powiększających komfort ogólnego obcowania z flagowcem firmy. Zgodnie z informacjami serwisu – kolejny Fire zostanie wyposażony w nowe, znacznie wygodniejsze przyciski oraz odświeżony zestaw głośników, które zostaną przemieszczone z dołu na szczyt tabletu (warto nadmienić, że Amazon nawiązał ostatnio współpracę z samym Dolby).

Poza tym – w wyposażeniu urządzenia z pewnością nie powinno zabraknąć miejsca dla wyśmienitego, czterordzeniowego procesora Qualcommu: Snapdragon 800 o częstotliwości taktowania 2,3 GHz. Tablet ukaże się na rynku w dwóch wariantach – z 7 oraz 8,9-calowym wyświetlaczem HD (rozdzielczości pierwszego to 1920 na 1200 pikseli, drugiego: 2560 na 1600 px).

Czekamy na dalsze informacje w tej sprawie.

Źródło: BGR.com

podobne treści