newssmartfonyWiadomość główna

Plotki: pierwsza wideorecenzja smartfona… BlackBerry A10 (Z30)

Wygląda na to, że premiera nowego flagowca BlackBerry zbliża się nieco szybciej niż mogłoby się nam wydawać. Wietnamski portal Cellphone S opublikował wideorecenzję… niezaprezentowanego jeszcze smartfona BlackBerry A10 (ostatnio znanego także jako BlackBerry Z30).

Jeśli materiał – nagrany niestety w całości po wietnamsku – okaże się prawdziwy, nowy flagowiec Kanadyjczyków będzie dysponować dużym, 5-calowym ekranem AMOLED o rozdzielczości 1280 na 720 pikseli, mocnym, dwurdzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Pro, niezłą, 8-megapikselową kamerą, 2 GB-ami RAM-u oraz 16 GB-ami standardowej pamięci wewnętrznej. Całość najprawdopodobniej będzie korzystać z mocy 2,800 mAh baterii.

Jeśli zaś mowa o designie urządzenia – to jego wygląd w zupełności pokrywa się z prezencją słuchawek, z którymi mieliśmy do czynienia poprzednich wycieków związanych z nowym flagowcem BlackBerry i przywodzi nieco na myśl (głównie za sprawą dolnej ramki) smartfon HTC One. Ponadto – na odwrocie telefonu widnieje logo sieci AT&T, co dość sugeruje, iż jest to egzemplarz dedykowany na rynek amerykański (o ile oczywiście przyjmiemy, że jest prawdziwy). A zresztą, dość gadania. Zobaczcie sami.

Źródło: Gizmodo.com

podobne treści