krótka piłkanewssmartfony

Plotki: oto specyfikacja Samsunga Galaxy S4 Mini?

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że dopiero 20 czerwca Samsung rozwieje większość wątpliwości dotyczących wyglądu i wyposażenia swoich najnowszych smartfonów, które od pewnego stanowią główny temat wszelkiego rodzaju medialnych spekulacji będących swego rodzaju przedsmakiem ich oficjalnego, rynkowego debiutu.

Niemiecki portal All About Samsung twierdzi, że dotarł do wyników testów ujawniających specyfikację smartfona Samsung Galaxy S4 Mini, który powinien ukazać się na rynku jeszcze w połowie tego roku.

Według redakcji AAS – urządzenie będzie dysponować standardowym, 4,3-calowym ekranem super AMOLED o rozdzielczości 540 na 960 pikseli (240 dpi), wspieranym 1,5 GB RAM-u, dwurdzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 400 (identycznym jak ten zamontowany w HTC First i niestety mocno różny od tego, jaki znajdziemy w oryginalnym GS4), dwoma – 2,1 oraz 8 MPx – kamerkami oraz kontrolującym jego działanie Androidem 4.2.2 Jelly Bean (przypuszczalnie z nakładką Touch Wiz Nature UX 2.0.). Słowem – bez większych niespodzianek.

O tym czy doniesienia Niemców okażą się prawdziwe przekonamy się już 20 czerwca w trakcie konferencji Samsunga w Londynie.

Źródło: Engadget

podobne treści