newssmartfony

Plotki: Oto Samsung Galaxy S IV Mini?

Wygląda na to, że szykuje nam się mała powtórka z rozrywki. Portal SamMobile opublikował na swoich łamach zdjęcia smartfona będącego rzekomo miniaturową wersją najnowszego flagowca Samsunga – słuchawki Galaxy S IV. Czego się po niej spodziewać?

Cóż, najogólniej mówiąc, niczego ciekawego. Podobnie jak w wypadku miniaturowego wariantu GS III – i tu podobieństwo do flagowca Koreańczyków jest w dużej mierze raczej symboliczne, niestety także w mierze jego ogólnej specyfikacji. Zgodnie z doniesieniami redakcji SM, urządzenie wyposażono w spory jak na wersję „mini”, 4,3-calowy wyświetlacz Super AMOLED o marnej rozdzielczości 960×540 pikseli, średni, dwurdzeniowy procesor Exynos (zapewne) o częstotliwości taktowania 1,6 GHz, 1 GB-pamięci RAM oraz, opcjonalnie, aż dwa sloty na karty SIM.

Co raczej oczywiste – smartfon będzie pracować pod kontrolą najnowszego Androida 4.2.2 Jelly Bean z nakładką TW Nature UX 2.0 i ukaże się na rynku w okolicach czerwca bądź lipca tego roku.

No i co tu dużo mówić – wypuszczenie miniaturowej wersji smartfona Galaxy S IV zdaje się w być w pełni uzasadnionym finansowo (i historycznie) ruchem Samsunga, który nie ma powodu, by dokonywać zmian w utartych, sprawdzonych schematach wydawniczych. Szkoda tylko, że nazwa „mini”, nie tylko w tym wypadku, to zwykłe robienie nas w bambuko. No, ale brzmi lepiej niż „Galaxy S IV dla ubogich”, prawda?

Jak wam się podoba?

Źródło: Gizmodo.com/SamMobile.com

podobne treści