newssmartfony

Plotki: oto pierwszy smartfon Samsunga z Windowsem Phone 8.1?

 

Czyżbyśmy poznali wygląd nowego smartfona Samsunga z Windowsem Phone 8.1? Bardzo możliwe. Niezawodny, twitterowy plotkarz evleaks opublikował pierwsze zdjęcie ukazujące wygląd nowego cacka koreańskiej firmy. Czego możemy się po nim spodziewać?

Cóż, niczego rewolucyjnego. Jeśli doniesienia evleaksa okażą się prawdziwe (a należy przyznać, że tak się zazwyczaj zdarza), urządzenie wizualnie będzie przypominać najlepsze smartfony Samsunga z Androidem – Galaxy S3 i Galaxy S4. Jedyną wyraźnie zauważalną różnicą wydaje się być tylko logo Windowsa umieszczone na fizycznym przycisku zlokalizowanym na dolnej krawędzi jego obudowy. No i, rzecz jasna, sam OS, którym w tym wypadku ma być Windows Phone 8.1.

Co ciekawe, symbol sieci Verizon sugeruje, że słuchawka (która podobno otrzymała nazwę kodową Huron) początkowo może ukazać się wyłącznie na terytorium Stanów Zjednoczonych. Niestety, na razie nie wiadomo nic na temat jego potencjalnej specyfikacji (aczkolwiek należy chyba spodziewać się obecności przynajmniej 5-calowego ekranu Full HD).

Jak tylko dowiemy się czegoś więcej – damy wam znać.

podobne treści