newssmartfony

Plotki: Oto pierwszy render smartfona HTC M7?

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy z utęsknieniem wyczekiwali kolejnych, niekoniecznie oficjalnych wieści na temat najnowszych smartfonów HTC. Serwis UnwiredView opublikował na swoich łamach pierwszy render potencjalnego flagowca tajwańskiej firmy – HTC M7.

Zdjęcie, czy też raczej efekt prac zatrudnionych przez firmę grafików, pochodzą z krótkiej animacji instruktażowej opisującej pierwszą instalację karty SIM. Niestety – są na tyle pozbawione szczegółów, że dają nam jedynie bardzo ogólny obraz tego, jak HTC M7 może prezentować się w praktyce. No właśnie… na razie trudno stwierdzić, czy render nie ukazuje przypadkiem „pleców” coraz mniej tajemniczego urządzenia. Większość komentatorów utrzymuje, że to jego front, ale jeśli okaże się, że jest odwrotnie – Tajwańczykom trudno będzie uniknąć oskarżeń o łudzące podobieństwo do iPhone’a 5. Podobieństwo, którego rzeczywiście nie sposób nie dostrzec.

Tak czy inaczej, z powyższej grafiki możemy wywnioskować, że HTC M7 będzie dość sporym, smukłym urządzeniem z ekranem edge-to-edge i kamerą umiejscowioną na froncie jego szczupłej obudowy. Tu właściwie moglibyśmy zakończyć – stwierdzenie czegokolwiek ponadto (no, za wyjątkiem tego, że smartfon zostanie wyposażony w głośniki i wracający do łask port IR) zakrawałoby w tej chwili o próby jasnowidzenia. Całkiem nieźle możliwy kształt urządzenia oddaje praca jednego z użytkowników serwisu UnwiredView, którą możecie zobaczyć w poniżej. Jako fan designu urządzeń HTC nie ukrywam, że bardzo przypadła mi do gustu.

Prawda to czy nie – póki co za wcześnie, by wysnuwać jakiekolwiek zawiłe teorie na temat przyszłości nowego flagowca HTC. Na razie wiemy o nim tyle, że na pewno powstanie i będzie mocniejszy sprzętowo od swoich całkiem udanych poprzedników. W tej chwili możemy tylko i wyłącznie czekać.

PS. Gwoli przypomnienia – według wcześniejszych, niepotwierdzonych informacji HTC M7 będzie dysponować sporym, 4,7-calowym ekranem Full HD, czterordzeniowym procesorem Qualcommu o częstotliwości taktowania 1,7 GHz, 2 GB-ami RAM-u i łącznością LTE.

 Źródłem zdjęć jest serwis UnwiredView

podobne treści