newssmartfony

Plotki: oto pierwsze zdjęcia Samsunga Galaxy S6?

Jeden z użytkowników portalu XDA Developers opublikował zdjęcia przedstawiające domniemany egzemplarz nowego Samsunga Galaxy S6. Rzekomy flagowiec Koreańczyków prezentuje się na nich tak, jak żywcem wyjęty z opisów i raczej nie zdoła obalić stereotypu o kopiowaniu rozwiązań z iPhone’a.

Mimo, że premiera gadżetu ma nastąpić już na najbliższych targach Mobile World Congress w Barcelonie, dotąd mogliśmy ujrzeć go tylko w tajemniczych materiałach promocyjnych, nie zdradzających żadnych szczegółów na temat jego faktycznego wizerunku. Najnowszy wyciek to zatem pierwsza okazja do ostrożnej weryfikacji plotek dotyczących możliwego wyglądu gadżetu. Jeżeli ukazane w nim urządzenie to prawdziwy flagowiec Samsunga, większość z nich ostatecznie znajdzie potwierdzenie w rzeczywistości.

Z opublikowanych zdjęć wynika, że wbrew niektórym zapowiedziom, smartfon zostanie zamknięty w obudowie plastiku, spojonej metalową ramą rozciągającą się wzdłuż jego bocznych krawędzi. Tył urządzenia pokrywa warstwa wytrzymałego szkła, jakie zastąpiło materiał z odwrotu Samsunga Galaxy S5. Poza tym, na jej powierzchni pojawią się też tradycyjne przyciski fizyczne, służące do regulacji głośności czy powrotu na ekran domowy. Zaokrąglone rogi sprawiają, że bryła smartfona wydaje się dosyć smukła, co odróżnia go od urządzeń z serii Note.

Tak czy inaczej, najbardziej rzucającą się w oczy cechą rzekomego GS6 jest jednak wyraźne podobieństwo do iPhone’a, widoczne zarówno w detalach, jak i ogólnym wyglądzie gadżetu. Nie rozpisując się – zobaczcie i oceńcie sami.

Źródło: Gizmodo.com & Android Central

podobne treści