newssmartfony

Plotki: Oto nowy Samsung Galaxy S IV?

Oficjalna premiera Samsunga Galaxy S IV tuż za rogiem, co sprawia, że plotki na temat ostatecznego wyglądu nowego flagowca Koreańczyków zaczynają wyzierać nawet z naszych lodówek. Na łamach chińskiego forum 52Samsung pojawiły się zdjęcia ukazujące rzekomo kolejne dzieło azjatyckiego kolosa.

No i co tu dużo mówić – jeśli doniesienia Chińczyków znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości, nowy smartfon Samsunga może okazać się sporym rozczarowaniem Niestety. Urządzenie wygląda dość podobnie do obecnego flagowca Koreańczyków – smartfona Galaxy S III, różniąc się od niego wyłącznie nieco innym rozmieszczeniem kamer i delikatnie odchudzonymi ramkami po obydwu stronach swego 5-calowego wyświetlacza. I to by było na tyle. Najogólniej mówiąc – szału nie ma.

Zgodnie z doniesieniami chińczyków, urządzenie dysponuje sporym, najprawdopodobniej 5-calowym ekran SuperAMOLED o rozdzielczości 1920×1080 pikseli, wspieranym 2 GB-ami RAM-u, ośmiordzeniowym procesorem Exynos Octa o częstotliwości taktowania 1,8 GHz (przy czym, jak wiadomo, 8 rdzeni jest w tym wypadku pewnym niedopowiedzeniem – naraz działać mogą tylko 4), 13-megapikselową kamerą i, co być może najciekawsze w jego specyfikacji, aż dwoma slotami na karty SIM. Całość ma ponoć pracować pod kontrolą Androida 4.2.1 Jelly Bean.

Póki co – do zdjęć i plotek warto oczywiście podejść z odpowiednim dystansem. Samsung, jak nikt inny, potrafi zadbać o udany kamuflaż prawdziwego wyglądu swoich nowych flagowców. Liczę, że i tym razem uda mu się zrobić nas w balona.

A wy – co myślicie o urządzeniu widocznym na załączonych zdjęciach?

Źródło: Gizmodo.com

podobne treści