newssmartfony

Plotki: nowy iPhone z 4,3-calowym ekranem?

No, któż by się spodziewał. Znany, amerykański serwis Bloomberg donosi, iż Apple nosi się z zamiarem przesunięcia premiery nowego iPhone’a. Wszystko przez plany giganta zakładające wyposażenie go w nieco większy, 4,3-calowy wyświetlacz Retina.

Zgodnie z tradycją, nowa, nieznacznie ulepszona wersja iPhone’a powinna pojawić się na rynku w okolicach września tego roku. Zdaniem źródeł Bloomberga tym razem będzie jednak inaczej, a nowa słuchawka giganta pojawi się w sklepach nie wcześniej niż w okolicach tegorocznych świąt. Jeśli plotki okażą się prawdziwe (a póki co lepiej podchodzić do nich z odpowiednim dystansem) oznaczałoby to całkowite odejście od dawnej polityki Apple i już drugie w historii zwiększenie rozmiarów flagowego smartfona firmy.

Przesunięcie daty premiery nowego iPhone’a z pewnością odbije się na jego – zazwyczaj znakomitych – wynikach sprzedaży, ale zapewne nie będzie stanowić wielkiej tragedii jeśli Apple zdoła wypuścić słuchawkę jeszcze w okresie przedświątecznego szału zakupowego.

Jak tylko dowiemy się czegoś nowego w tej sprawie – z pewnością damy wam znać. A wy jak zapatrywalibyście się na 4,3-calowego iPhone’a?

Źródło informacji i zdjęcia: Gizmodo.com

podobne treści