krótka piłkanewssmartfony

Plotki: nowy HTC One na kolejnym wideo

Internetowi plotkarze nie bawią się w dyskrecję rodem z oficjalnych materiałów HTC. Dziś rano do sieci wyciekły kolejne materiały ujawniające już i tak nie bardzo tajemniczy wygląd nowego wariantu flagowca tajwańskiej firmy, smartfona HTC One.

Zgodnie z oczekiwaniami, treść najświeższych wycieków w pełni pokrywa się ze znakomitą większością dotychczasowych, nieoficjalnych informacji na temat designu i części wyposażenia słuchawki. Stosunkowo krótki, półtora minutowy filmik, który możecie zobaczyć poniżej ukazuje nam pojemną, 32 GB-tową wersję smartfona dedykowaną sieci T-Mobile. Tak jak można było się tego spodziewać z klipu jasno wynika, że urządzenie będzie pracować pod kontrolą Androida 4.4.2 KitKat z autorską nakładką HTC Sense 6.0. Co ciekawe, autor materiału przez przypadek ujawnił także numer IMEI słuchawki. Zdarza się.

Przy okazji, do sieci trafiły też także zdjęcia wariantu HTC M8 przeznaczonego dla sieci China Mobile. Z jego bezpośredniego zestawienia ze smartfonem HTC One Max dowiadujemy się w gruncie rzeczy tyle, że w jego wyposażeniu na pewno nie zabraknie umiejscowionych na jego bocznych krawędziach slotów na karty micro SD i SIM. Zobaczcie sami.

Źródło: Android Central

podobne treści