ciekawostkikrótka piłkasmartfony

Plotki: nowy HTC One na kolejnych zdjęciach

Wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny będziemy świadkami sytuacji, gdzie design urządzenia przestanie być tajemnicą na długo przed jego oficjalnym odsłonięciem. Francuski portal NowhereElse opublikował na swoich łamach garść kolejnych zdjęć ukazujących wygląd nowego wariantu flagowego smartfona HTC – HTC One.

Podobnie jak miało to miejsce przy okazji poprzednich wycieków, z fotografii możemy wywnioskować, że design nowego cacka Tajwańczyków w dużej mierze korzysta ze schematów znanych z pierwotnej wersji smartfona One. Jedyną wyraźną różnicą między obydwoma smartfonami wydają się być rogi ich metalowej obudowy – w nowszym wariancie słuchawki są one o wiele wyraźniej zaokrąglone. Ponadto, ze zdjęć wynika, że (zgodnie z oczekiwaniami) w specyfikacji nowego One nie zabraknie miejsca dla duetu kamer (i flesza).

O tym czy tak też będzie w rzeczywistości przekonamy się już 25 marca, po oficjalnej prezentacji smartfona. Poniżej pełna galeria zdjęć opublikowanych na łamach serwisów NowhereElse i Weibo.

Źródło: Android Central

 

podobne treści